Крепление шины пилы, продольное
| Materials | Polyurethane, plastic |
| Polyurethane brand | PU54 |
| Hardness | 80 Units Shore A |
| Operating temperature | -30°C to +90°C |
| Manufacturer | LLC Polyurethan |
| Country of production | Russia |
| Weight | 0.111 kg |
| Package size | 90×160×40 mm |
Размер отверстия под закрепляемый предмет 14мм*120мм, межцентровое расстояние крайних крепёжных отверстий 70мм, диаметр крепежных отверстий 5мм
| Mounting Kit | Not included |
| Number of mounting holes | 3 |
Installation will be easier with these items
We carry out international delivery of goods in quantities from 1 piece. Delivery cost is not added to the price of goods and is to be paid separately. It depends on cargo weight, destination, and type of delivery.
During the checkout process, you will be offered a list of the delivery methods available for this order with the calculation of the time and cost. In case you have any difficulties choosing delivery type or just have no preferences, you can select a variant “I don’t know”, and we will advice you the most appropriate type of delivery.
Most carrier companies provide a function of parcel tracking system. We will email you parcel number after the shipment, so that you will be able to track your parcel online. Shipment information (date and tracking number) will be also placed in comments to your order.
We are doing our best to have your order promptly delivered, however we apologize in advance for any inconvenience, as delays may occur because of the custom procedures. We strongly advice you to get information about your country’s custom office before ordering and checkout.




Игорь 5.0 12.09.2024 01:40
Решил поставить в наиболее свободное место. Сегодня проехал ~20 км, полёт нормальный. Разгрузил багажник. На внешний вид пилы не смотрите, я сфотографировал после рубки дороги, так то она была в снегу.
Этот отзыв был полезен? 0 0
Игорь, доброго дня! Благодарим вас за отзыв и отличные фото применения полиуретановых креплений для бензопилы! Будем очень рады вас видеть снова в нашем магазине!
Алексей 11.12.2022 18:57
Отличный крепеж для бензопилы
Этот отзыв был полезен? 0 0
Алексей, благодарим за замечательные фото и Ваш отзыв! Уверены, он поможет многим покупателям с выбором креплений инструмента на квадроцикл.