Грязесъемник 22х30х28х4/7 аналог K09-022 PU K09 KASTAS GHP SAG 22 ASOB RCG WWS ASW 834 A1 AE41 AE47 AI-ST WRS
#Грязесъемники 834 HALLITE #Грязесъемники A1 PARKER #Грязесъемники AE41, AE47 #Грязесъемники AI-ST HUNGER #Грязесъемники ASOB #Грязесъемники ASW #Грязесъемники GHP #Грязесъемники K09 KASTAS #Грязесъемники RCG #Грязесъемники SAG Aston Seals #Грязесъемники WRS #Грязесъемники WWS| Materials | Polyurethane |
| Polyurethane brand | PU54 |
| OEM | ARTIC SEALS: WWS 0220 0300 040 B0; ASTON SEALS: RCG 22, SAG 22; BUSAK&SHAMBAN TRELLEBORG: WSW000220; DICHTOMATIK: 16592, 62237; GUARNITEC: 086118; HALLITE: 4370600†; HUNGER: 037456; KASTAS: 10001549, 10001551, K09-022; MERKEL SIMRIT FREUDENBERG: 86182; PARKER: A1 2010 P5008; RGC: WRS-022; SKF: PWF 22×30×4/7 |
| Profile Equivalents | SAG, RCG, WWS, R08, RPP, B303, ASW, DP8, AE41, AE47, GHP, 834, AI-ST, W01, W13, K09, ASOB, WP15, WP22, A1, WRS, WR01, 10DSR, 10DSR/P, 10DSR/H, A01-B, JA, DA101, DA104, W04, PWF |
| Hardness | 92 Units Shore A |
| Operating temperature | -30°C to +90°C |
| Seal Type | Wiper Seal |
| Installation in concealed channels | yes |
| Seal Application System | hydraulics |
| Seal direction | one-way |
| Number of Components | 1 |
| Manufacturer | LLC Polyurethan |
| Country of production | Russia |
| Weight | 0.001 kg |
| Package size | 30×30×7 mm |
We carry out international delivery of goods in quantities from 1 piece. Delivery cost is not added to the price of goods and is to be paid separately. It depends on cargo weight, destination, and type of delivery.
During the checkout process, you will be offered a list of the delivery methods available for this order with the calculation of the time and cost. In case you have any difficulties choosing delivery type or just have no preferences, you can select a variant “I don’t know”, and we will advice you the most appropriate type of delivery.
Most carrier companies provide a function of parcel tracking system. We will email you parcel number after the shipment, so that you will be able to track your parcel online. Shipment information (date and tracking number) will be also placed in comments to your order.
We are doing our best to have your order promptly delivered, however we apologize in advance for any inconvenience, as delays may occur because of the custom procedures. We strongly advice you to get information about your country’s custom office before ordering and checkout.




No comments yet. Be the first!