Control arm bump, snowmobile Yamaha Viking 540
#Буферы, отбойники, демпферы прочие| Description | YAMAHA VIKING 540 |
| Materials | Polyurethane |
| Polyurethane brand | PU54i |
| OEM | Yamaha: 83M-21488-00 |
| Hardness | 72 Units Shore A |
| Operating temperature | -30°C to +90°C |
| Manufacturer | LLC Polyurethan |
| Country of production | Russia |
| Weight | 0.014 kg |
| Package size | 31×31×31 mm |
We carry out international delivery of goods in quantities from 1 piece. Delivery cost is not added to the price of goods and is to be paid separately. It depends on cargo weight, destination, and type of delivery.
During the checkout process, you will be offered a list of the delivery methods available for this order with the calculation of the time and cost. In case you have any difficulties choosing delivery type or just have no preferences, you can select a variant “I don’t know”, and we will advice you the most appropriate type of delivery.
Most carrier companies provide a function of parcel tracking system. We will email you parcel number after the shipment, so that you will be able to track your parcel online. Shipment information (date and tracking number) will be also placed in comments to your order.
We are doing our best to have your order promptly delivered, however we apologize in advance for any inconvenience, as delays may occur because of the custom procedures. We strongly advice you to get information about your country’s custom office before ordering and checkout.




Антон 01.07.2022 23:54
Дошло до Свердловской области за 5 дней, несмотря на то, что заказ был сделан в новогодние праздники. Подошло на Yamaha Viking 3 идеально. После пробного выезда ничего не отпало.
Спасибо!
Этот отзыв был полезен? 0 0
Антон, добрый день. Мы рады, что Вам всё понравилось! Спасибо Вам за отзыв! Возможно, в нашем ассортименте Вы найдёте ещё много интересного для оснащения Вашего железного друга. Будем рады Вашим новым заказам)